Gabinet Terapii Dzieci - Michał Tuczapski
ul. M. Sienickiego 8 | 22-300 Krasnystaw | woj.lubelskie | email: gabinetterapiidzieci@op.pl | tel: 697640600, 603764714 | NIP: 5641678655
   O nas
 

O nasZałożony przez nas Gabinet Terapii Dzieci istnieje na rynku od 2012 roku. Nasz zespół posiada cenne doświadczenie, poprzez praktykę w dziedzinie rehabilitacji najmłodszych pacjentów i poszerza swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Wszelkie badania oraz terapia prowadzone są przez nas, fizjoterapeutów, posiadających odpowiednie kwalifikacje do wykonywania swojego zawodu.


Do naszych działań zalicza się między innymi:

- konsultacja fizjoterapeutyczna oraz późniejsza terapia dzieci przedwcześnie urodzonych, ale również noworodków, które przyszły na świat w planowanym czasie. Podczas konsultacji stosujemy diagnostykę metodą Prechtla, a w terapii metodę NDT-Bobath oraz metodę Vojty.

- konsultujemy również w sprawie doboru zaopatrzenia ortopedycznego.


Rozpoczynając terapię, podchodzimy do każdego dziecka indywidualnie. Najpierw przeprowadzamy wywiad z rodzicem dziecka, potem badanie podmiotowe na podstawie których decydujemy o dalszych krokach rehabilitacji. Po wstępnej konsultacji fizjoterapeutycznej przechodzimy do konkretnego działania.Odpowiednio dostosowana terapia to klucz do sukcesu.